Відгуки


Юлія, мама Максима 11.09.2018

Ходимо на підготовку до школи, сину дуже подобається. Заняття дуже різноманітні та цікаві, багато уваги приділяється розвитку допитливості, мислення, вміння висловлювати думку, творчості. Окрема подяка педагогу Тетяні, яка вміє знаходити підхід до кожної дитини та в легкій ігровій формі зацікавлювати навчанням.

Елена 07.02.2018

Мы очень довольны центром. Ребёнок посещает занятия с удовольствием. Небольшое количество детей в группе позволяет преподавателю больше времени уделять каждому ребенку. За несколько месяцев занятий виден прогресс: ребенок стал более усидчивым, проявляет интерес к творчеству. Буду рекомендовать центр знакомым.

Грицай Ірина Василівна 05.02.2018

Жодного разу наша родина не пошкодувала, що вибрала для свого сина цей гарний і чудовий дошкільний навчальний заклад. Він затишний, якісний, дуже зручне розташований, але в першу чергу в ньому приваблює атмосфера, яку створена для діток. Дитина дійсно після занять в центру розвитку "Дитяча стежинка" розвивається, росте, дома завжди щось майструє, малює, та повторює букви, цифри, яким навчили на уроках. Хочу також похвалити вихователів та директора центра за чуйне та добре ставлення до дітей. Після занять з логопедом синуля перестав заїкатися та нервувати.

...more
Грицай Ірина Василівна    05.02.2018   

Жодного разу наша родина не пошкодувала, що вибрала для свого сина цей гарний і чудовий дошкільний навчальний заклад. Він затишний, якісний, дуже зручне розташований, але в першу чергу в ньому приваблює атмосфера, яку створена для діток. Дитина дійсно після занять в центру розвитку "Дитяча стежинка" розвивається, росте, дома завжди щось майструє, малює, та повторює букви, цифри, яким навчили на уроках. Хочу також похвалити вихователів та директора центра за чуйне та добре ставлення до дітей. Після занять з логопедом синуля перестав заїкатися та нервувати. Буду радити цей навчальний заклад усім друзям, колегам та знайомим.

Ірина 04.02.2018

Ходять двоє дітей. Англійська мова дуже професійний вчитель, дитина приходить додому на позитивні та зі знаннями. Рекомендую цей заклад