1-2 роки

Розвиток мовлення дітей раннього віку має особливе значення для психічного розвитку дитини і її індивідуальності та соціалізації в суспільстві. Граючись під музику з іграшковими тваринками повторюють  звуки:  собачки, кішечки та інших тварин дитина тренує свій речовий апарат готуючись розмовляти. Спеціально розроблені вправи і ігри для пальчиків, які малеча виконує  безпосередньо впливають на розвиток мовлення дітей.

Розвивиток мовлення дітей раннього віку фото

Розвиваючі заняття для дітей 1-2 років

Розвиваючі заняття для дітей 1-2 років проходять в вигляді гри з різними іграшками. Заняття з казковими персонажами набагато цікавіші дітям і полегшують сприйняття інформації. Досвідчені педагоги займаються з найменшими дітками в Студії раннього розвитку для малят.

Щоб стимулювати  розвиток мовлення дітей раннього віку педагог розказує казки, декламує вірші,  скоромовки. Для дитини, це має не аби яке значення. Дитина слухаючи дорослих засвоює нові звуки намагаючись їх повторити.

Розвиваємо творчість на заняттях з малювання. Діти вчаться малювати пальчиком і одразу бачать результати своєї праці, отримуючи задоволення тим більш, що це зроблено разом з мамою.

Уроки з ліплення надають розвиток дрібної моторики. Діти  виконують завдання за роз’ясненням педагога, за допомогою мами розминають тісто ручками надаючи йому різну  форму схожу на знайомі предмети олівці, палички, кільце, бублик та інше.

Розвиток дітей раннього віку має певні особливості, діти в цьому віці мають недостатньо чітку координацію, тому простенькі фізичні ігри-вправи дуже допоможуть дитині. Під музику кулачками стукаємо тук-тук, ніжками топаємо топ-топ, в долоні хлопаємо хлоп- хлоп – таким чином у формі веселої гри розвиваємо руховий апарат.

Малечі дуже подобається складати пірамідки, будувати з  кубиків башточки і разом з батьками вивчаючи і запам’ятовуючи назви кольорів.

Всі заняття проходять разом з мамами, що посилює зв’язок та взаєморозуміння між ними.

Заняття разом з однолітками привчають дитину до спілкування з дітьми тому дуже важлива регулярність таких занять. Дітям цікаво виконувати завдання з іншими дітьми, вони  чекають один одного на заняттях, впізнають знайомі обличчя, запам’ятовують імена однолітків.

Дзвоніть нам за телефонами 095-627-53-36(Vodafone) 098-608-39-20(Kyivstar)