3-4 роки

розвиваюі заняття картинка

Розвиваючі заняття

Розвиваючі заняття для дітей 3-4 років направлені на розвиток мислення, дозволяють підсилити дитячу уяву та направлені на посилення пізнавання навколишнього середовища. Крім того діти будуть виконувати фізичні вправи, стрибати, лазити, кидати м’яч та ловити його обома руками. В цьому віці збільшується кількість дітей та дорослих з якими  дитина спілкується і це впливає на мовленнєвий розвиток.

Образотворче мистецтво в цьому віці набуває більшої важливості. На заняттях діти користуючись фарбами, повторюючи за викладачем вчаться зафарбовувати. В своїх малюнках дитина за допомогою образів намагається виявити своє ставлення та бачення навколишнього світу. Діти ліпитимуть із пластиліну та тіста, на заняттях з аплікації будуть створювати прості композиції. Такі вправи гармонічно розвивають уяву та естетичний смак.

Ранній розвиток дітей дошкільного віку тісно пов’язаний з бажанням грати в сюжетні ігри «магазин», «дитячий садок», «лікар» то що.

Ми підтримаємо це бажання в навчальних іграх в нашому Центрі розвитку. Діти активно приймають участь в казкових пригодах іграшкових тваринок та персонажів. Взаємодіючи з дорослими та іншими дітьми, засвоюють певні стосунки, взаємовідносини. Такі ігри допомагають розвитку особистості та розумовому розвитку. Діти цікавляться поведінкою один одного, намагаються планувати гру.

Все більш цікавим стає прослуховування казок та віршів, посилюючи і розвиваючи пам’ять. Елементи творчості проявляються коли дитина, за завданням педагога, будує з кубиків будиночок  дуже часто оселяючи туди іграшкових звіряток. Розвиваючі заняття підсилюють розвиток пам’яті, уяви формують навички самообслуговування, допомагають зрозуміти навички посилюють цікавість і поняття про працю.

Під час занять посилюється пізнавальний розвиток дитини, пізнання світу. Під час виконання завдань поступово виробляються важливі просторові уявлення наприклад:  «вперед», «назад», «зараз», «потім», «порівну», «зненацька», «зверху», «знизу». В ігровій формі дитина навчається збирати групками предмети за величиною, формою або кольором, закріплюючи та поглиблюючи поняття, отримані на заняттях попереднього року навчання групи 2-3 роки.

Емоційність в цьому віці зростає, почуття стають яскравішими.  Діти вчаться розрізняти темп і ритм музики, розвиваючі заняття стають більш цікавими для малюків. Викладач навчає як передати музику рухами.

Це останній рік навчання в Студії раннього розвитку. Подальше навчання проводиться в курсі Підготовка до школи.

Дзвоніть нам за телефонами 095-627-53-36(Vodafone) 098-608-39-20(Kyivstar)