Ментальна арифметика

Ментальна арифметика фото

Ментальна арифметика заняття

Ментальна арифметика — це японська методика розвитку інтелектуальних здібностей дитини за допомогою обчислень на спеціальних рахунках «соробан», які іноді називають «абакус». Ментальна арифметика допомагає цього досягти. Методика тренує швидкість сприйняття і обробки інформації, розвиває обидві півкулі мозку одночасно за рахунок уявної візуалізації обчислень на рахунках абакус. Висока швидкість усного рахунку – не головний, але цікавий «побічний» ефект.

Абакус має прямокутну раму, яка містить 23-31 спицю, на кожній з яких нанизано по 5 кісточок, розділених поперечною перекладиною. Над нею знаходиться одна кісточка, яка позначає «п’ятірку», а під нею — 4 кісточки, що позначають одиниці.
Пересувати кісточки необхідно тільки двома пальцями — великим і вказівним. Рахунок на соробані починається з найпершої спиці справа. Вона позначає одиниці. Спиця, що знаходиться зліва від неї — десятки, наступна за нею — сотні і т.д.
Роблячи дії з числами в розумі, діти уявляють собі абакус і за секунди ментально складають, віднімають, множать і ділять будь-які числа — хоч тризначні, хоч шестизначні.
Коли діти тільки вчаться всім цим діям, то рахують безпосередньо на соробані, перебираючи пальцями кісточки. Потім вони поступово переходять із соробана на «ментальну карту» — картинку, яка зображує їх. На цьому етапі навчання вони перестають використовувати абакус і починають представляти в розумі, як вони пересувають кісточки на ньому. Потім, діти перестають користуватися і ментальною картою, починаючи повністю візуалізувати собі соробан.
Діти швидко засвоюють матеріал, який надається в школі, запам’ятовують тексти віршів, гарно розвиваються пам’ять на уроках з англійської.

Заняття провдяться два рази на тиждень по 45 хвн. Вартість навчання 1500 грн. В групі 6-8 дітей.

Дзвоніть нам за телефонами 095-627-53-36(Vodafone) 098-608-39-20(Kyivstar)