Студія раннього розвитку для малят

Заняття з раннього розвитку  стимулюють мовлення, логічне мислення, дрібну моторику, пам’ять, фізичний стан малюка. Саме тут в Центрі раннього розвитку дитини наші малята отримують перші знання.

Перші роки життя — це не лише час найшвидшого розвитку організму дитини, зокрема її мозку, а й період розвитку її нервово-психічної діяльності.

Заняття проходять за участю когось із батьків, так дитина почуває себе більш впевнено, тому що не переривається контакт із рідною людиною, яку дитина знає.

Наші педагоги використовують як авторські методики, так і загально відому методику Марії Монтессорі для розвитку дрібної моторики та сенсорики та методику Нікітіних для розвитку логіки і абстрактного мислення.

Розвиток мовлення і ранній вік — поняття невідривні в розвитку дитини і є важливими напрямками нашої діяльності. Це має особливо велике значення у психічному розвитку. Під час дидактичних ігор під музику розвиваються мова та ритміка.

Заняття з раннього розвитку – це весела участь у театральних постановах, де граючи казкових героїв, вони навчаться співати та танцювати. Діти навчаються грати у пальчикові ігри, читати вірші, вимовляти скоромовки, набувають посидючості, дивлячись казки в ляльковому театрі.

Обов’язково включені вправи з фізичного розвитку та заняття з музичного виховання. Для маленьких дітей уроки творчості – це насамперед гра.

Діти отримають розвиток дрібної моторики рук на заняттях з ліплення з використанням пластиліну та солоного тіста, крім того розвивають уяву. На заняттях з аплікації формується почуття простору та кольору. На заняттях з малювання діти навчаться бачити прекрасне, розвивають креативність.  У дитини формується естетичний смак, який дозволяє відчути гармонію навколишнього світу. Діти вчаться тримати пензлик, регулювати силу тиску на папір, орієнтуватися на аркуші паперу під час уроків творчості.

Центр раннього розвитку дитини використовує під час занять тільки екологічні матеріали: тканина, дерев’яні іграшки, посібники ручної роботи.

Діти на заняттях навчаться використовувати навички набуті на попередніх заняттях.

Стимулюючи ранній розвиток у дитини, батьки закладають майбутнє. Завдяки спілкуванню з педагогом та іншими дітьми такого ж віку дитина навчиться спілкуватися з однолітками, розуміти настанови та пояснення педагога. Все це  допоможе Вашій дитині легше пристосуватися в атмосфері дитячого садка.

Діти розподілені за віком групами: 1-2 роки, 2-3 роки та 3-4 роки.

Заняття проводяться два рази на тиждень, тривалістю 50 хвилин – 1600 грн./міс.

Дзвоніть нам за телефонами  095-627-53-36(Vodafone) 098-608-39-20(Kyivstar)