Англійська мова

Англійська мова для дітей 4-6 років. На заняттях діти навчаються пізнавати навколишній світ, граючись із іграшками та спілкуючись англійською мовою, повторюючи слова на кожному занятті. Вчаться розуміти вчителя, чути питання та давати на нього відповідь англійською мовою. Повторювати, звуконаслідувати мову викладача. Всі заняття проходять у вигляді гри.

Англійська для дітей 6-7 років. Діти знайомляться зі звуками та літерам, вчать прості слова, говорять невеличкими реченнями  англійською мовію. Розширюють свій словниковий запас у навколишньому світі. Заняття проходять за допомогою настільних ігор та виконуючи завдання в зошитах.

Уроки англійської для дітей 7-10 років. Поглиблено вивчають англійську мову, педагог допомагає в проблемних питаннях, які не зрозумілі в школі. Заняття проходять за підручниками, які відповідають рівню підготовки учнів у групі. На заняттях використовуються аудіозаписи та розвиваючі ігри.

Запрошуємо на навчальний курс для дорослих. Навчаємо з початку чи вдосконалюємо розмовни англійський.

Англійська мова для дітей сьогодні це можливість спілкування з різноманітними людьми в майбутньому.

Шановні мами і тата, запрошуємо Вас вдосконалити свої знання з англійської мови, навчитися розмовляти та розуміти для себе чи для роботи.

Заняття проводяться два рази на тиждень для дошкільнят тривалістю 45 хвилин- 1200 грн./міс. для школярів та дорослих тривалістю 1 годину – 1400 грн./міс. Групи по 6-8 чоловік.

Навчаємо всіх – було б бажання!

Дзвоніть нам за телефонами 095-627-53-36(Vodafone) 098-608-39-20(Kyivstar)