Малювання

Гурток образотворчого мистецтва спрямований на формування естетичного сприйняття і розвиток творчих здібностей, фантазії, уяви. Для гармонійного розвитку особистості наших дітей – це не менш важливо, ніж навчитися рахувати, читати і писати!
На заняттях гуртка образотворчого мистецтва Ваша дитина познайомиться з різноманітними техніками малювання: малювання пензлем і фарбами, отримає уявлення про колір, форму, лінійний ритм. Центр розвитку дитини приділяє велике значення урізноманітненню  занять, форми організації (виконання колективних робіт) і доброзичливий стан допоможуть дитині розкрити свої можливості. Перші уявлення про композицію, об’єм, співвідношення теплих і холодних кольорів, відмінності художніх технік (графіка, живопис), різноманітність жанрів (натюрморт, пейзаж, портрет і т.д.), отримані на заняттях, сформують у дитини грамотний підхід до створення художнього твору.

Що дають уроки малювання для дітей?

– Розвивають дрібну моторику.
– Допомагають зміцнити руку для навчання письму.
– Тренують пам’ять.
– Вчать дітей міркувати і порівнювати.
– Привчають малюка до посидючості та зібраності.
– Розвивають просторову уяву та аналітичне мислення.
– Розкривають здатність до винахідливості.
– Розвивають індивідуальність.
– Привчають до працьовитості.
– Допоможуть у майбутньому простіше справлятися з емоціями.
– Збагатять його внутрішній світ.
– Долучать малюка до мистецтва.
– Розкріпачують дитину, роблячи її вільнішою та щасливішою.

Групи поділяються по вікових категоріях: 5-7 років, 7-13 років.

Уроки малювання для дітей проводяться два рази на тиждень тривалістю 45 хвилин – 450 грн./міс., з вересня 2018 року 600 грн./міс.

Поточна ціна занять 2017/2018 року діятиме  у вересні 2018/2019 навчального року, за умови якщо придбати абонемент до 20 квітня 2018 року.

 

Дзвоніть нам за телефонами  095-627-53-36 (vodafone (МТС)), 098-608-39-20 (Kyivstar)