Підготовка до школи

Підготовка до школи на Троєщині створена для більшої зручності мешканців цього найбільшого району міста Києва. Підготовка до школи – це цілісний курс, по закінченні якого дитина може самостійно читати, розв’язувати задачі, приклади та логічні завдання.

Заняття проводяться по вікових категоріях 4-5 та 5-6 років.

Розвиток та пізнання світу дитиною починається з засвоєння та володіння рідною мовою. Підготовка до школи включає в себе курс з розвитку мови на весь час навчання дитини.

   Яким чином підготовка до школи вплине на дитину?

На заняттях розвивається мова дитини, педагог навчає дитину розуміти мову та зв’язно викладати свою думку, робити перекази. Діти вивчають букви, звуки, виділяють слова в речення. Поступово складаючи склади в слова, діти починають читати. Складаючи казки, розвивають пам’ять, починають запам’ятовувати вірші та скоромовки.

На заняттях з математики розвивається інтелект, абстрактне мислення. Дитина засвоює загальні поняття: маси, об’єму, розташування в просторі, починає рахувати від одного до десяти, складати та розв’язувати задачі, приклади, вчиться орієнтуватися по стрілочному годиннику та вчиться контролювати свій час.

Ейдетика – це заняття з розвитку образно-асоціативного мислення та пам’яті, які тривають під час навчання. За допомогою ігри розвивається зоровий образ різних предметів та явищ. Завдяки цьому підвищується уважність, вміння висловлювати власну думку, легше засвоюються нові знання, з’являються навички спілкування та впевненість у своїх силах.

Дитина навчиться самостійно відокремлювати нові знання із засвоєного, розмірковувати, обґрунтовувати свої міркування, довільно відтворювати наявні знання.

Підготовка дітей до школи в центрі розвитку дитини проводиться за оригінальною та добре перевіреною програмою, розробленою ще в 2005 році, яка пристосована до вимог сучасної початкової школи та пройшла випробування. Програма розроблена, враховуючи вікові особливості та здібності дитини. Після співбесіди формуються групи згідно з початковим розвитком дітей та їх здібностей.
Кількість дітей у групі — 8-10.

Після закінчення курсу проводиться тест на психологічну зрілість дитини йти до школи.

Всі діти, які пройшли підготовку до школи, вільно проходять співбесіду в школі для вступу в перший клас та легко адаптуються в шкільне середовище завдяки груповим заняттям.

Ранкові заняття — 3 години, два рази на тиждень,  6 предметів (математика, ейдетика, логіка, розвиток мови, читання, музика, англійська мова) – 2200 грн./місяць

Денні заняття — 1,5 години, два рази на тиждень, 5 предметів (математика, логіка, розвиток мови, читання, англійська мова) – 1600 грн./місяць

Вечірні заняття  —1 година, два рази на тиждень, 4 предмети (математика, логіка, розвиток мови, читання) –  1200 грн./місяць

Дзвоніть нам за телефонами 095-627-53-36(Vodafone) 098-608-39-20(Kyivstar)