5-6 років

Наша школа підготовки дітей до школи навчає майбутніх першокласників посидючості, мотивує до отримання нових знань.

Це останній рік навчання курсу підготовка до школи з підготовки учнів до школи. До обов’язкових справ дитини додається необхідність двічі на тиждень відвідувати уроки підготовки до школи, таким чином вони привчаються до певного режиму – ранній підйом (якщо це ранішня група), сніданок та заняття. Майже такий самий розпорядок дня чекає їх у школі. Особливо – це актуально для дітей, які не відвідували дошкільний заклад раніше.

Пройшовши такі уроки підготовки до школи, діти спокійно висиджують 40 хвилин у школі.

Також дошкільники мають базові лінгвістичні знання – вміють читати, виконують звуковий аналіз слова, складають фрази та речення, описують побачене.

Наша школа підготовки дітей до школи на заняттям з математики,  навчає дітей лічити у межах 10, як у прямому, так і зворотному напрямках, що є обов’язковим для школи. Діти розв’язують задачі та приклади на віднімання та додавання, знають геометричні фігури, володіють просторовими уявленнями.

У рухливих іграх проходить англійська мова. Діти з задоволенням вивчають нові слова, пісні, вчаться діалогам. До кінця навчального року вони навчаться вітатися, прощатися, вивчать слова по темах кольори, тварини, сім’я, овочі та фрукти, та багато іншого.

Однією з важливих  складових, які застосовує наша школа підготовки дітей до школи – є підготовка до тестування. Ми готуємо дітей до співбесіди, як з психологами так і з вчителями обраних батьками шкіл. При цьому враховуються індивідуальні особливості кожної дитини і даються поради батькам.

Соціалізація дитини та адаптування до шкільного середовища значною мірою залежить від комунікабельності майбутнього першокласника, його вмінь знаходити спільну мову з однолітками, адекватної реакції на можливу критику вчителя. Школа підготовки дітей до школи допомагає  навчитися поважати один одного та дорослих, вирішувати спірні питання, долати перешкоди у порозумінні з оточуючими, бути чуйними та турботливими.

Додатково ми пропонуємо заняття для дітей 5-6 років:

Дзвоніть нам за телефонами 095-627-53-36(Vodafone) 098-608-39-20(Kyivstar)