Заняття з дітьми з ДЦП, ЗПР та аутизмом

zpr-autyzm-photo

ДЦП, ЗПР, аутизм

ДЦП, ЗПР, аутизм – не вирок. Чи так вже й добре утримувати дитину вдома, піклуючись лише про її здоров’я?

До початку занять проводиться персональна діагностика кожної дитини для визначення потреб дитини і складання плану занять. Необхідний індивідуальний  підхід до кожного та розроблення програми занять.

Аутизм у дітей. Таку дитину можна і потрібно навчити спілкуванню з навколишнім середовищем, виконувати доручення та вказівки батьків.  Іноді використання спеціальних карток та предметів при спілкуванні значно полегшує зрозуміти бажання дитини і допомагає взаєморозумінню. Певні проблеми вирішують за допомогою дидактичних ігор.

Суспільна систематична робота педагогів та батьків навчить дитину сприймати інформацію, спілкуватися з дорослими та однолітками. Дитина навчиться розуміти себе, впізнавати близьких та друзів, орієнтуватися в побуті та в навколишньому світі. Програми, які використовуються у навчальному процесі ,направлені на формування різних ігрових та побутових навичок, усунення небажаної поведінки дитини, розвиток мовленого спілкування, навичок наслідування. З часом розвивається візуальне та слухове сприйняття, самостійність. Значна увага приділяється розвитку дрібної моторики, фізичному розвитку шляхом виконання різних вправ.

ДЦП та ЗПР. З такими дітьми бажано починати займатися якомога раніше, можна з першого року життя. Розмовляйте з дитиною під час виконання будь – яких сумісних дій, наприклад, під час годування, одягання, прогулянок та гри.

Ми допоможемо навчити дитину побутовим навичкам: самостійно їсти, вдягатися, роздягатися, користуватися туалетом. На заняттях під час ігрових вправ використовуються різні іграшки: вкладиші, мозаїка, пірамідки та інше. На музичних заняттях дитина вчиться слухати пісні та самостійно підспівувати та виконує рухливі вправи. Під час занять поповнюється мовний запас. Вивчаються вірші, скоромовки, пісеньки.

Наполеглива сумісна праця педагогів із батьками навчить дитину діяти самостійно та навчить, як поводитися з однолітками, впізнавати їх, запам’ятовувати імена, навчить дитину жити в суспільстві та використовувати отримані навички та знання.

ДЦП, ЗПР, аутизм – не вирок, наш Центр розвитку дитини хоче вирішити ще одне важливе завдання – соціалізація таких дітей у суспільстві.
Спілкування полегшить розвиток дитини, не тримайте дитину вдома.

Заняття проводяться два рази на тиждень, індивідуально. Вікова категорія 2-10 років.

Дзвоніть нам за телефонами 095-627-53-36(Vodafone) 098-608-39-20(Kyivstar)