4-5 років

Заняття для дітей 4-5 років в нашому центрі розвитку насамперед це творчі заняття, але чи не найперше місце займає підготовка дітей до школи, перший рік навчання за дворічною програмою підготовка до школи.

Значна кількість батьків першокласників стикаються з цілим рядом проблем – непосидючість дитини, неготовність її руки до письма, нездатність засвоювати багато нового матеріалу, непорозуміння з однокласниками.

В такому випадку адаптаційний період, більш подовжений та дещо ускладнений. Пом’якшити та спростити  процес підготовки можна якщо заняття для дітей почнуться з 4-5 років і продовжуватимуться 2 роки.

У нашому центрі діти поступово переходять від гри, яка є основною у дошкільному віці, до навчальної діяльності, яка домінує в школі.

 Дітлахи звикають до вчителя, розпорядку, спокійно сидіти за партами, необхідності виконувати завдання різної складності.

Ранішня група підготовка дітей до школи починає працювати о 9 годині в одні і ті ж дні, заняття  тривають майже три години з перервами, таким чином дошкільники привчаються до режиму, вони звикають до необхідності іти вчитись до нашого Центру розвитку “Дитяча стежинка”.

Заняття для дітей 4-5 років побудовані так щоб вони познайомились з буквами на уроці з розвитку мовлення, де особлива увага приділяється підготовці руки до письма. На заняттях з математики вивчають геометричні фігури, поняття «числа» та «цифри»,  ейдетики та логіки розв’язують цікаві задачі, які розвивають просторове мислення та уяву.

Вивчення англійської мови відбувається тільки в ігровій формі, де діти невимушено та з задоволенням вивчають нові слова та вирази, вчать пісеньки та вірші.

          Підготовка дитини до школи обов’язково включає в себе урок творчості, який є останнім в денному розкладі. Малеча робить власними руками цікаві поробки з картону, кольорового паперу, малюють різними техніками, застосовуючи як фарби, так і олівці.

Між заняттями є обов’язкова велика перерва, коли діти обідають, а потім відпочивають та разом граються. Така перерва є досить важливою на наш погляд, адже так діти звикають до певного режиму, відпочивають і вчаться взаємодіяти між собою в майбутній школі.

Додатково ми пропонуємо заняття для дітей 4-5 років  по декільком напрямкам

Подзвоніть нам за телефонами 095-627-53-36(Vodafone) 098-608-39-20(Kyivstar)